Auto Swiat wydanie 12 grudnia 2011

IDEALNY ŚWIĄTECZNY PREZENT DLA TWOJEGO AUTA! DLACZEGO? PONIEWAŻ ZAWIERA REWITALIZANT!

Chcesz aby Twoje auto znów jeździło jak nowe? Chcesz mniej wydawać na benzynę? Chcesz przywrócić moc silnikowi? Co jeśli można to wszystko osiągnąć dodając do oleju silnikowego Twojego auta zawartość tylko jednej buteleczki XADO? Wystarczy jedna butelka XADO MAXIMUM 1 STAGE – rewitalizanta z atomowym kondycjonrem metalu, który regeneruje zużycie silnika, zapobiega dalszym szkodom, zwiększa kompresję i zmniejsza zużycie paliwa przez następne 100 000 km.

Jak działa technologia XADO? Molekuły Rewitalizanta XADO współdziałają z powierzchniami poddanymi zużyciu (są neutralne w stosunku do oleju w silniku). Gdy dodasz XADO MAXIMUM do układu smarowania silnika, molekuły Rewitalizanta służą jako katalizator w formowaniu metalowo ceramicznej warstwy regenerującej rysy, peknięcia i niedoskonalości powierzchni. Na dystansie 1000 kilometrów zużyte powierzchnie stopniowo są odbudowywane, a nowa powierzchnia staje się barierą nie dopuszczającą do dalszego zużycia.

XADO MAXIMUM pracuje z silnikami benzynowymi ,dieslami i zasilanymi LPG, jest bezpieczny dla dowolnego rodzaju i modelu auta. XADO MAXIMUM – jeden z niewielu środków do silników jakie przetestowano w niezależnych instytucjach posiadających odpowiednie certy katy i autorytet .

Aplikacja XADO MAXIMUM jest bardzo łatwa. Należy jedynie mocno wstrząsnąć buteleczką i wlać jej zawartość do oleju silnikowego Twojego auta. Już po pierwszych 20-tu minutach poczujesz ,że praca silnika staje się miększa i cichsza ,a po przejechaniu 60–100 kilometrów odczujesz wzrost mocy i elastyczności silnika. Cykl obróbki kończy się po przejechaniu ok. 1.000 kilometrów. Zakończony proces daje nastepujace efekty: podniesiona i zbalansowana kompresja we wszystkich cylindrach, więcej mocy, mniej szumów i wibracji oraz mniej trujących gazów. Wyraźnie zauważysz mniejsze zużycie paliwa nawet do 15%! Najważniejszą cechą XADO MAXIMUM jest to, że nie ma potrzeby stosowania go przy każdej wymianie oleju. Efekt jednorazowej pełnej rewitalizacji utrzymuje się m/w przez następne 100.000 km.

Gdy raz spróbujesz XADO MAXIMUM będziesz żałował, że nie stosowałeś tego wcześniej.

XADO sp. z o.o., ul. Wiertnicza 127, 02-952 Warszawa tel. 22 744 15 04, xado.pl

XADO MAXIMUM – długie życie Twojego auta!