1 STAGE Jedna tubka - pelna obrobka!

 

 XADO koncern chemiczny przedstawia nowy produkt - 1 STAGE  żel rewitalizant .


    Na dzień dzisiejszy, jest to najbardziej efektywny produkt linii rewitalizantów.
Jego przewagi — szybkość działania (wysoko szybkościowa modyfikacja powierzchni)
, uniwersalność zastosowania i jedno etapowość obróbki.


    Korzyść pierwsza. Nowa formuła rewitalizantów doskonale pozwala na pełne odtworzenie (bezwzględnej ochrony) silnika już po 1000 km przebiegu i gwarantuje niezawodną ochronę przed zużyciem na następne 100 000 km. Wynikiem rewitalizacji jest perfekcyjne dopasowanie części co skutkuje maksymalną wydajnością silnika.

    Drugą korzyścią rewitalizanta 1 STAGE jest jego uniwersalne zastosowanie. Może być stosowany w obu typach silników – zarówno benzynowym jak i Diesel'a, wszelkich możliwych konfiguracji. Jest doskonały produktem przedłużającym żywotność silnika oraz chroniącym go przed przedwczesnym zużyciem. W samochodach używanych, przywraca i utrzymuje kompresję, moc i ekonomikę eksploatacji na najwyższym poziomie. W samochodach nowych, powoduje perfekcyjne ułożenie/spasowanie ze sobą poszczególnych części co zapewnia maksymalny czas działania silnika.

    Trzecią zaletą, 1 STAGE jest przeprowadzenie procesu rewitalizacji w jednym etapie, co znacznie oszczędza czas i ułatwia „remont” silnika.

    Jeden etap jest idealnym wyborem dla klientów ceniących komfort, jak również szybkie i niezawodne wyniki. Pragniemy zauważyć, że XADO classic revitalizant dla silników benzynowych niedawno otrzymał certyfikat TÜV na zgodność z deklarowanymi właściwościami klienta. Jest to niezawodny produkt, który pokazał swoją konkurencyjności i efektywności w ostatniej dekadzie, a który jest obecny na naszym rynku.